Выкуп авто Одесса

Автовикуп
в Одесі за 1 годину
Дізнайтеся попередню вартість Вашого авто онлайн
Як відбувається автовикуп
автомобіля в Одесі?
01
Залиште заявку
на сайті або дзвоніть до нас в офіс
Ми попередньо оцінюємо авто
по телефону
01
Наш оцінювач безкоштовно оглядає авто
02
Ми оформлюємо необхідні документи купівлі-продажу
03
Ви отримуєте гроші на руки у зручній для Вас валюті
04
05
Купуючи машину в компанії «AUTOGROUP», ви позбавляєте себе необхідності з'ясовувати у власника подробиці її використання та обслуговування. Вся докладна та перевірена інформація надана у загальному доступі. Якщо ви сумніваєтеся в правдивості даних, можете пройти перевірку на СТО. Для замовлення послуги залиште заявку через форму зворотнього зв'язку на сайті.
● Обмін вашого автомобіля на іншу машину. Якщо продаєте улюблену машину через фінансові труднощі та тимчасово шукаєте простіше транспортний засіб для пересування по місту, можете звернутися до нас. Ми повернемо різницю цін у доларах чи гривнях. Також можна придбати нову модель улюбленої марки.

● Допомога з пошуком автомобіля. Якщо у вас особливі уподобання щодо комплектації транспортного засобу або є мрія придбати машину тієї марки, яка особливо не має попиту в Україні, наші фахівці допоможуть вирішити це завдання. Обіцяємо, що ви зможете купити авто в Одесі та залишитись задоволеним на 100%.

● Безкоштовний тест-драйв. Якщо ви знайшли машину мрії і хочете викупити її у власника, але не впевнені, що вона вам підходить, ми пропонуємо зробити пробну подорож до покупки. Так ви зможете перевірити свої відчуття за кермом. Якщо автомобіль видасться некомфортним в керуванні, ми допоможемо підібрати інший варіант.

● Купівля в кредит. Якщо на сьогоднішній день у вас немає всієї суми для оплати покупки, можете розрахувати помісячний платіж. Ми пропонуємо вам купити авто в Одесі, внісши лише 30% від його вартості. Залишок можна платити протягом 7 років. При цьому для кредитування не доведеться зібрати пакет документів, включаючи довідку про доходи.
У великому каталозі ви легко знайдете модель, яка вписується до вашого бюджету та відповідає уявленням про комфортний транспортний засіб. Окрім покупки машини до нас також звертаються з метою продажу. Наша компанія пропонує швидкий та вигідний автовикуп, за підсумками якого власник може отримати до 90% від ринкової вартості ТЗ.
Додаткові послуги для покупців автомобілів
Наша компанія «AUTOGROUP» пропонує:
Авто у хорошому
або робочому стані
Авто після ДТП або потребуючих ремонту
Авто в заставі або кредиті
Нерозмитнені автомобілі
Дорогі та елітні автомобілі
Готові купити авто будь-якої марки, моделі,
комплектації та року випуску за найкоротші терміни
КупуЄмо Усі види
автомобілей
02
03
Останні викуплені
Ми допоможемо продати Ваш авто якомога швидше та дорожче
ДОПОМОГА У ПРОДАЖІ
Маєте питання?

Наша команда завжди готова відповісти!